Search
Close

Home Archive Usługi Transport taksówką (Wiedeń, Bratysława, Budapeszt)

Transport taksówką (Wiedeń, Bratysława, Budapeszt)

0 Comments

Posted by    September 09, 2018  Leave a comment

Polecamy Wam możliwość zarezerwowania przejazdu samochodowego do sąsiednich stolic za pośrednictwem naszych sprawdzonych partnerów. Do dyspozycji mamy auta osobowe przeznaczone dla trzech pasażerów, busem dla ośmiu, lub mikrobus dla czternastu osób.

Wiedeń

Wiedeń i Bratysława są prawdopodobnie dwoma najbliżej położonymi stolicami na świecie. Odległość między nimi to zaledwie 64 kilometry. Jazda z wiedeńskiego lotniska do Bratysławy trwa mniej więcej 45 minut.

Cena naliczana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Za odległość pomiędzy wiedeńskim lotniskiem Schwechat do któregokolwiek hotelu, lub innego miejsca w Bratysławie kosztuje 1950 słowackich koron. Za odpowiednią dopłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8 osób oraz reprezentacyjną limuznę, do których można wsiąść nie tylko na lotnisku, ale również
w wybranym punkcie w mieście.

Bratysława

Lotnisko Milana Rastislava Štefánika w Bratysławe znajduje się mniej więcej w odległości 12 kilometrów od centrum miasta. Jazda z lotniska trwa 15-25 minut w zależności od aktualnej sytuacji na drogach. Linia autobusowa numer 61 komunikacji miejskiej jeździ bezpośrednio na trasie między lotniskiem a Dworcem Głównym.

Cena za usługę pobierana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Jazda z bratysławskiego lotniska do któregokolwiek hotelu lub miejsca w Bratysławie kosztuje 390 słowackich koron. Za odpowiednią opłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8, jak również reprezentacyjną limuzynę.

Budapeszt

Budapeszt i Bratysława są położone od siebie w odlegości około 250 kilometrów. Droga do Budapesztu zajmuje mniej niż trzy godziny.

Cena za usługę pobierana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Jazda z budapesztańskiego lotniska Ferihegyi, do któregokolwiek hotelu lub miejsca w Bratysławie kosztuje 7100 słowackich koron. Za odpowiednią dopłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8 osób oraz reprezentacyjną limuznę, do których można wsiąść nie tylko na lotnisku, ale również w wybranym punkcie w mieście.

Pozostałe miejsca

Nasi partnerzy oferują także przewóz do innych miast:

Słowacja:

Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca na Słowacji.

Państwa sąsiadujące:

Czechy - Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Czechach.
Węgry- Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca na Węgrzech.
Polska- Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Polsce.
Austria - Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Austrii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przewozu do pozostałych miejsc, cen za przejazd limuzyną, busem lub mikrobusem, prosimy o kontakt na adres .

Was it helpful?
Yes

0%

No

Author

Author

Copyright: © 2020, , bratislava-slovakia.eu. Images: author

Continue reading

 • Muslim Religious Services in Bratislava

  Posted by   October 05, 2017  100.00% Rating

  By Daniel Sukup Bratislava, December 21, 2010 (BratislavaGuide.com) - Being a tourist in a foreign country does not necessarily mean that there is no church service available for you. Many cities have religion services for foreigners and Bratislava is not...

  Muslim Religious Services in Bratislava
 • Radio Yerevan Jokes

  Posted by   November 08, 2017  100.00% Rating

  By Allan StevoJanuary 14, 2011, Bratislava, (BratislavaGuide.com) - If you grew up west of the Iron Curtain, you might not have known that Yerevan was the capital city of the Armenian Soviet Socialist Republic. If you grew up east of the Iron Curtain, the...

  Radio Yerevan Jokes

Post a comment

About

This website has been created to offer objective and interesting information about Bratislava, capital of Slovakia.

Categories

Did we help you?

Keep this site alive by donating to its editors

© 2012 - 2015 by Jakub Zilincan & folks. All Right Reserved. Photos by: fotkybratislavy.sk.

Site by: Barono Websites