Search
Close

Home Archive Aktuálne Trendy Crew fotografuje Bratislavský zimný štýl

Trendy Crew fotografuje Bratislavský zimný štýl

0 Comments

Posted by    September 09, 2018  Leave a comment

Bratislava, 27. februára, 2009 (BratislavaGuide.com) - Tatel Velasquez, tvorkyňa blogu TrendyCrew.com, ktorý sleduje módne štýly na uliciach Bracelony a iných miest navštívila Bratislavu vo februári 2009.

Tatel, pôvodom Kolumbijčanka a Tomy Pelluz, módny fotograf z Kanárskych ostrovov hovorili s BratislavaGuide.com v bratislavskom Café Verne o svojich skúsenostiach v Bratislave a s fotením rôznych módnych štýlov vo všeobecnosti.

"Na tejto práci je dobré, že sa človek dostane do kontaktu s domácimi," povedala Tatel. Podľa jej slov ju fotografovanie privádza ku zaujímavým ľuďom: "Väčšinou ľudia, ktorí sa obliekajú nezvyčajne, sú kreatívni – móda je spôsob ako vyjadrujú sami seba."

"Trendy Crew" sa snaží zachytiť prirodzený štýl – ľudia, ktorí vyzerajú štýlovo bez veľkej námahy. "Hľadám ľudí, ktorí nenasledujú určitý štýl, ale tvoria ho," povedala Tatel.

Tatel si v zasnežený februárový pondelok odfotila v Bratislave päť ľudí (doposiaľ sa na blogu objavili Maria a Lenka).

Tatel a Tomy boli prekvapení ako štýlovo pôsobia ľudia v Bratislave v zimných kabátoch. "V Barcelone v zime, počas pár studených dní sa ľudia zabalia do veľkých neforemných zimných kabátov," povedal Tomy. "Tu je nosenie kabáta umenie," dodal. "Dokonca aj staršie panie vyzerajú veľmi dobre v pôsobivom kožuchu a kožušinovej čiapke."

Štýly vo všeobecnosti neboli príliš rozdielne od tých, ktoré Trendy Crew videli v ostatných mestách. Ľudia v Bratislave boli, tak ako inde, veľmi ústretoví a radi sa nechali odfotografovať.

Trendy Crew zverejňuje fotografie spolu s informáciami o značke oblečenia modelu. Väčšina miestnych ľudí je citlivá na informáciu o nepravosti ich vecí. Podľa Tatel to však je zvyčajne jasné, najmä keď niekto v nohaviciach od H&M nosí kabelku, ktorá by stála 3 000 eur.

"Skúsenosť v Bratislave bola odlišná." Jedno z dievčat, ktoré Tatel fotila v Bratislave malo kabelku značky Chanel, ktorá bola samozrejme napodobenina. „Bola veľmi milá, keď som sa spýtala na tú kabelku, hneď mi povedala, že ju kúpila v Thajsku."

Was it helpful?
Yes

0%

No

Author

Author

Copyright: © 2020, , bratislava-slovakia.eu. Images: author

Continue reading

 • Muslim Religious Services in Bratislava

  Posted by   October 05, 2017  100.00% Rating

  By Daniel Sukup Bratislava, December 21, 2010 (BratislavaGuide.com) - Being a tourist in a foreign country does not necessarily mean that there is no church service available for you. Many cities have religion services for foreigners and Bratislava is not...

  Muslim Religious Services in Bratislava
 • Radio Yerevan Jokes

  Posted by   November 08, 2017  100.00% Rating

  By Allan StevoJanuary 14, 2011, Bratislava, (BratislavaGuide.com) - If you grew up west of the Iron Curtain, you might not have known that Yerevan was the capital city of the Armenian Soviet Socialist Republic. If you grew up east of the Iron Curtain, the...

  Radio Yerevan Jokes

Post a comment

About

This website has been created to offer objective and interesting information about Bratislava, capital of Slovakia.

Categories

Did we help you?

Keep this site alive by donating to its editors

© 2012 - 2015 by Jakub Zilincan & folks. All Right Reserved. Photos by: fotkybratislavy.sk.

Site by: Barono Websites