Search
Close

Home Archive Aktuálne Eurovea pokračuje podľa plánu

Eurovea pokračuje podľa plánu

0 Comments

Posted by    September 09, 2018  Leave a comment

Bratislava, 26. február 2009 - Výstavba projektu Eurovea v Bratislave, financovaná Írskym developerom Ballymore, sa bez zdržaní približuje k verejnému otvoreniu na jar 2010. Informáciu potvrdila hovorkyňa Ballymore.
Eurovea je situovaná na severnom brehu Dunaja, medzi Starým mostom (západne) a mostom Apollo (východne). Spája sa s areálom novej budovy Slovenského národného divadla zo severu.

Eurovea poskytne priestory pre kancelárie a administratívu, byty a miesta zábavy a oddychu vrátane kaviarní, barov a reštaurácií.

Niektoré stavebné práce sú v tomto čase už dokončené, najmä cesty, križovatky (ústiace do Dostojevského radu a Landererovej ulice), svetelné označenia (zatiaľ nie sú v prevádzke) a takzvané City Auditorium, kde sa momentálne nachádzajú kancelárie výstavby, administratíva a predvádzacie priestory.

Väčšina budov je v stave hotovej základnej konštrukcie a stavebníci sa venujú najmä prácam na vonkajších stenách a čiastočne sa pracuje aj na interiéroch.

Hovorkyňa Eurovea, Patrícia Hradilová, sa pre BratislavaGuide.com vyjadrila, že žiadne omeškania v dokončení projektu sa neočakávajú. Hrubé stavebné práce sa ukončia v októbri 2009. V tomto období prebieha inštalácia sklenených fasád a strešných krytín. V interiéroch sa pracuje na elektrickej sieti, protipožiarnej ochrane, výťahoch a výťahových šachtách a ostatnej infraštruktúre. Minulý rok sme informovali o priebehu predaja bytov v Eurovea.

Was it helpful?
Yes

0%

No

Author

Author

Copyright: © 2020, , bratislava-slovakia.eu. Images: author

Continue reading

 • Muslim Religious Services in Bratislava

  Posted by   October 05, 2017  100.00% Rating

  By Daniel Sukup Bratislava, December 21, 2010 (BratislavaGuide.com) - Being a tourist in a foreign country does not necessarily mean that there is no church service available for you. Many cities have religion services for foreigners and Bratislava is not...

  Muslim Religious Services in Bratislava
 • Radio Yerevan Jokes

  Posted by   November 08, 2017  100.00% Rating

  By Allan StevoJanuary 14, 2011, Bratislava, (BratislavaGuide.com) - If you grew up west of the Iron Curtain, you might not have known that Yerevan was the capital city of the Armenian Soviet Socialist Republic. If you grew up east of the Iron Curtain, the...

  Radio Yerevan Jokes

Post a comment

About

This website has been created to offer objective and interesting information about Bratislava, capital of Slovakia.

Categories

Did we help you?

Keep this site alive by donating to its editors

© 2012 - 2015 by Jakub Zilincan & folks. All Right Reserved. Photos by: fotkybratislavy.sk.

Site by: Barono Websites