Search
Close

Home Archive Aktuálne Bratislava v prvej päťke najlepších miest na rozvoj maloobchodu

Bratislava v prvej päťke najlepších miest na rozvoj maloobchodu

0 Comments

Posted by    September 09, 2018  Leave a comment

Bratislava, 10.Január, 2008 (BratislavaGuide.com) - Bratislava sa stala 4. najatraktívnejším mestom vhodným na expanziu maloobchodu na nasledujúcich 5 rokov v hodnotení prieskumu medzinárodného obchodu za rok 2007 (2007 International Retailer's Survey). Prieskum vykonala medzinárodná konzultačná spoločnosť Cushman & Wakefield.
Na vrchu hodnotenia sa umiestnili dve ruské metropoly - Moskva a Petrohrad a tretie miesto obsadilo hlavné mesto Českej Republiky - Praha.
Prieskumu spoločnosti Cushman & Wakefield sa zúčastnili zástupcovia, ktorý sú zodpovední za rozvoj a expanziu spoločností, z 250 firiem prevádzkujúcich maloobchod v 23 krajinách Európy.
Bratislava sa na rovnakom mieste umiestnila aj v rebríčku za rok 2006 - jediná zmena z minulého roku nastala u miest Praha a Petrohrad.
Ďalšie mestá umiestnené v Top 20 a iné informácie sú dostupné na oficiálnej stránke spoločnosti Cushman & Wakefield alebo v článku Hospodárskych novín.
Was it helpful?
Yes

0%

No

Author

Author

Copyright: © 2020, , bratislava-slovakia.eu. Images: author

Continue reading

 • Muslim Religious Services in Bratislava

  Posted by   October 05, 2017  100.00% Rating

  By Daniel Sukup Bratislava, December 21, 2010 (BratislavaGuide.com) - Being a tourist in a foreign country does not necessarily mean that there is no church service available for you. Many cities have religion services for foreigners and Bratislava is not...

  Muslim Religious Services in Bratislava
 • Radio Yerevan Jokes

  Posted by   November 08, 2017  100.00% Rating

  By Allan StevoJanuary 14, 2011, Bratislava, (BratislavaGuide.com) - If you grew up west of the Iron Curtain, you might not have known that Yerevan was the capital city of the Armenian Soviet Socialist Republic. If you grew up east of the Iron Curtain, the...

  Radio Yerevan Jokes

Post a comment

About

This website has been created to offer objective and interesting information about Bratislava, capital of Slovakia.

Categories

Did we help you?

Keep this site alive by donating to its editors

© 2012 - 2015 by Jakub Zilincan & folks. All Right Reserved. Photos by: fotkybratislavy.sk.

Site by: Barono Websites